Adwokat Katarzyna Długosz - Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych dla osób fizycznych i osób prawnych, w tym przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem stałej współpracy.

Adw. Katarzyna Długosz zdobyła doświadczenie zawodowe praktykując w renomowanych Kancelariach Adwokackich w Szczecinie. Nadto, uczestniczyła ona w szkoleniach organizowanych przez organy i instytucje państwowe, w tym Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie. Zdobyta wiedza oraz umiejętności pozwalają zaoferować Państwu kompleksową pomoc prawną, a co najważniejsze zapewnić rzetelną i skuteczną pomoc w rozwiązywaniu Państwa problemów prawnych. Kancelaria zapewnia dostępność świadczonych usług w każdej chwili. Jednocześnie gwarantuje pełną poufność i dyskrecję w zakresie powierzonych jej spraw.

Zadaniem Kancelarii jest udzielania rzetelnej pomocy prawnej obecnym oraz przyszłym Klientom. Kancelaria oferuje obsługę prawną małych, średnich i dużych przedsiębiorców. Świadczona pomoc prawna jest dostosowana do konkretnej sytuacji Klienta, a nadto uwzględnia jego sytuację ekonomiczną.

Kancelaria stale współpracuje z Kancelariami Adwokackimi zlokalizowanymi na terenie Szczecina oraz Warszawy.


ul. Szkolna 18, 72-100 Goleniów
tel. kom. 608-459-610
e-mail: k.m.dlugosz@gmail.com